MXLPLAD36KP43A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLPLAD36KP43A
JLCPCB Part #
C2630876
Package
PLAD
Description
10uA 36kW 43V 47.8V 519A 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS