MXLPLAD36KP22CA
MFR.Part #
MXLPLAD36KP22CA
JLCPCB Part #
C2631784
Description
-55℃~+150℃ 10uA 22V 24.4V 36.4V 36kW 990A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS