MXLPLAD18KP7.0A
MFR.Part #
MXLPLAD18KP7.0A
JLCPCB Part #
C2631102
Description
-55℃~+150℃ 113V 160A 18kW 3mA 70V 77.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS