MXLPLAD18KP12A
MFR.Part #
MXLPLAD18KP12A
JLCPCB Part #
C2631003
Description
-55℃~+150℃ 10uA 12V 13.3V 18kW 19.9V 905A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS