MXLDA3KP8.5AE3
MFR.Part #
MXLDA3KP8.5AE3
JLCPCB Part #
C3715321
Description
-55℃~+150℃ 14.4V 208.4A 3kW 8.5V 9.44V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS