MXLDA3KP26CAE3
MFR.Part #
MXLDA3KP26CAE3
JLCPCB Part #
C3715392
Description
-55℃~+150℃ 26V 28.9V 2uA 3kW 42.1V 71.2A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS