MXLDA3KP11A
MFR.Part #
MXLDA3KP11A
JLCPCB Part #
C3704277
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 164.8A 18.2V 3kW 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS