MCP4019T-502E/LT
MFR.Part #
MCP4019T-502E/LT
JLCPCB Part #
C623400
Package
SC-70-5
Description
-40℃~+125℃ 1 128 2.7V~5.5V 2MHz 50ppm/℃ 5kΩ I2C Linear ±20% SC-70-5 Digital Potentiometers ROHS