MART100KP78CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MART100KP78CA
JLCPCB Part #
C3707657
Package
DO-204AR
Description
100kW 153V 78V 86.7V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)