MXL5KP13CAE3
MFR.Part #
MXL5KP13CAE3
JLCPCB Part #
C2629483
Description
13V 14.4V 21.5V 232A 5kW TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS