MXL5KP10AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXL5KP10AE3
JLCPCB Part #
C2628903
Package
DO-204AR
Description
10V 11.1V 17V 294A 5kW TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS