MXL15KP22CAE3
MFR.Part #
MXL15KP22CAE3
JLCPCB Part #
C2631363
Description
15kW 22V 24.4V 37.1V 404A TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS