MXL1.5KE10CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXL1.5KE10CAE3
JLCPCB Part #
C2627953
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 103A 14.5V 8.55V 9.5V Bidirectional TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS