MX15KP58CA/TR
MFR.Part #
MX15KP58CA/TR
JLCPCB Part #
C3709260
Package
DO-204AR
Description
15kW 160A 58V 64.4V 94V Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS