MXLSMCJLCE51AE3
MFR.Part #
MXLSMCJLCE51AE3
JLCPCB Part #
C2628144
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 18.2A 51V 56.7V 5uA 82.4V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS