MX1.5KE400CAE3
MFR.Part #
MX1.5KE400CAE3
JLCPCB Part #
C2632135
Description
1.5kW 324V 380V 4A 548V TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS