MX1.5KE33CA
MFR.Part #
MX1.5KE33CA
JLCPCB Part #
C2630691
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 28.2V 31.4V 33A 45.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS