MSMLJ160CA/TR
MFR.Part #
MSMLJ160CA/TR
JLCPCB Part #
C17429457
Package
DO-214AB
Description
11.6A@10/1000us 160V 197V 259V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS