PIC18F47Q84-E/PT
MFR.Part #
PIC18F47Q84-E/PT
JLCPCB Part #
C3226489
Package
VQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 128KB 12bit 1KB 36 64MHz 8 Bit 8KB 8bit Built-in FLASH PIC VQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS