MSMLJ100CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMLJ100CAE3
JLCPCB Part #
C2625124
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 100V 111V 162V 18.6A 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD)