MSMLG75CAE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMLG75CAE3/TR
JLCPCB Part #
C5784710
Package
SMLG(DO-215AB)
Description
121V 75V 83.3V TVS SMLG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS