MSMLG30AE3/TR
MFR.Part #
MSMLG30AE3/TR
JLCPCB Part #
C2449749
Description
2uA 30V 33.3V 3kW 48.4V 62A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS