MSMLG10CAE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMLG10CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2449437
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
10V 11.1V 176.4A 17V 3kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS