MSMCJLCE75AE3
MFR.Part #
MSMCJLCE75AE3
JLCPCB Part #
C2625547
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 12.4A 121V 5uA 75V 83.3V 90pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)