MSMCJLCE24AE3
MFR.Part #
MSMCJLCE24AE3
JLCPCB Part #
C2625715
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 24V 26.7V 38.9V 39A 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)