MSMCJ36CA/TR
MFR.Part #
MSMCJ36CA/TR
JLCPCB Part #
C3708336
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
1.5kW 1uA 25.8A 36V 40V 58.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS