MSMCJ17CAE3/TR
MFR.Part #
MSMCJ17CAE3/TR
JLCPCB Part #
C6313536
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 17V 1uA 20.9V 27.6V 53.3A@10/1000us Bidirectional TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS