MSMCGLCE54A
MFR.Part #
MSMCGLCE54A
JLCPCB Part #
C2625885
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 17.2A 54V 5uA 60V 87.1V TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS