MSMCGLCE43A
MFR.Part #
MSMCGLCE43A
JLCPCB Part #
C2625906
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 21.6A 43V 47.8V 5uA 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)