MSMCG7.5A/TR
MFR.Part #
MSMCG7.5A/TR
JLCPCB Part #
C3706176
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
1.5kW 100uA 116.3A 12.9V 7.5V 8.33V TVS Unidirectional SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS