MSMBJ6.5CAE3/TR
MFR.Part #
MSMBJ6.5CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448922
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 11.2V 500uA 53.6A@10/1000us 6.5V 600W@10/1000us 7.98V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS