MSMBJ40CAE3
MFR.Part #
MSMBJ40CAE3
JLCPCB Part #
C2624890
Description
-65℃~+150℃ 1uA 40V 44.4V 600W 64.5V 9.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)