MSMBJ170AE3/TR
MFR.Part #
MSMBJ170AE3/TR
JLCPCB Part #
C2447738
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 170V 189V 1uA 2.2A 275V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS