MSMBJ12CAE3/TR
MFR.Part #
MSMBJ12CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448277
Description
12V 13.3V 19.9V 30.2A 600W TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS