MSMBG70CA
MFR.Part #
MSMBG70CA
JLCPCB Part #
C2626673
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 113V 1uA 5.3A 600W 70V 77.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)