MSMBG170CAE3/TR
MFR.Part #
MSMBG170CAE3/TR
JLCPCB Part #
C5677905
Description
170V 189V 1uA 2.2A@10/1000us 275V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMBG(DO-215AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS