MSC2X50SDA070J
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSC2X50SDA070J
JLCPCB Part #
C3759995
Package
SOT-227
Description
1.8V@50A 2 Independent 200uA@700V 50A 700V SOT-227 SiC Diodes ROHS