MRT65KP75CA/TR
MFR.Part #
MRT65KP75CA/TR
JLCPCB Part #
C7232320
Description
-55℃~+150℃ 122V 533A 5uA 65kW 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS