MRT100KP64AE3
MFR.Part #
MRT100KP64AE3
JLCPCB Part #
C2634285
Description
100kW 10uA 126V 64V 71.1V 795A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)