MART100KP64AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MART100KP64AE3
JLCPCB Part #
C2635269
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 126V 64V 71.1V 795A TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)