MRT100KP300AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MRT100KP300AE3
JLCPCB Part #
C2635588
Package
DO-204AR
Description
100kW 300V 333V 590V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS