MXL15KP260CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXL15KP260CA
JLCPCB Part #
C2631744
Package
DO-204AR
Description
15kW 260V 289V 36A 419V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS