MRT100KP170AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MRT100KP170AE3
JLCPCB Part #
C2634410
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 170V 189V 300A 334V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)