MRT100KP160AE3
MFR.Part #
MRT100KP160AE3
JLCPCB Part #
C2634405
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 160V 178V 315V 318A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)