MRT100KP150CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MRT100KP150CA
JLCPCB Part #
C2634444
Package
DO-204AR
Description
100kW 150V 167V 296V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS