MPLAD7.5KP20AE3
MFR.Part #
MPLAD7.5KP20AE3
JLCPCB Part #
C2627637
Description
-55℃~+150℃ 10uA 20V 22.2V 231A 32.4V 7.5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS