MPLAD6.5KP36CA
MFR.Part #
MPLAD6.5KP36CA
JLCPCB Part #
C3703926
Description
-55℃~+150℃ 10uA 111A 36V 40V 58.1V 6.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)