MPLAD6.5KP30CAE3
MFR.Part #
MPLAD6.5KP30CAE3
JLCPCB Part #
C2625815
Description
10uA 135A 30V 33.3V 48.4V 6.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS