MPLAD36KP85AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP85AE3
JLCPCB Part #
C2633798
Description
-55℃~+150℃ 104V 10uA 137V 263A 36kW@10/1000us 85V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS