MPLAD36KP400CA
MFR.Part #
MPLAD36KP400CA
JLCPCB Part #
C2631315
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW 400V 444V 56A 644V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)